Garso ir vaizdo aparatūra

„Altas“ – Lietuvoje pirmaujanti automobilių garso ir apsaugos sistemų pardavimo ir diegimo paslaugų įmonė siūlo Jums didžiausią automobilių garso sistemų ir garso aparatūros pasirinkimą visoje Lietuvoje. Tik pas mus Jūs rasite ypač didelį garso ir vaizdo sistemų ir aparatūros pasirinkimą bei galėsite išsirinkti geriausių pasaulio gamintojų magnetolas, garsiakalbius, automobilių multimedijos įrenginius, stiprintuvus, žemo dažnio garsiakalbius ir kitą reikiamą įrangą.

Apsilankę mūsų salonuose Jūs galėsite įsigyti aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų automobilių garso bei vaizdo techniką. Taip pat Jūs galėsite pasirinkti iš daugelio mūsų siūlomų automagnetolų, DVD ir multimedijos grotuvų, garso stiprintuvų, vaizdo ekranu, automobilių navigacinės įrangos, garsiakalbių, garso kolonėlių, žemų dažnių garsiakalbių, jungiamųjų laidų bei įvairių priedų.

Platus automobilių garso ir vaizdo aparatūros pasirinkimas leis kiekvienam automobilio savininkui išsirinkti jam tinkamiausią įrangą, o mūsų specialistai ją sumontuos Jūsų automobilyje. UAB „Altas“ darbuotojai taip pat padės Jums išsirinkti labiausiai Jūsų automobiliui tinkančia garso aparatūrą ir suteiks profesionalias konsultacijas visais Jums rūpimais garso bei vaizdo įrangos klausimais.

„Altas“ prekiauja tik aukščiausios kokybės ir tik pasaulyje pripažintų automobilių garso ir vaizdo technikos gamintojų aparatūra. Įsigijus ir sumontavus automobilių garso aparatrūrą pas mus, „Altas“ garantuoja geros kokybės garsą Jūsų automobilyje.

Atvykę pas mus Jūs rasite labai platų garso aparatūros pasirinkimą – nuo paprasto grotuvo iki USB ir Bluetooth technologijoms pritaikytos automagnetolos ir kitos garso technikos. Taip pat galėsite įsigyti automobilių multimedijos įrenginių su DVD grotuvu, auto navigacija, televizija ir kitais priedais. UAB „Altas“ atstovybėse rasite ir gausų automobilinių garsiakalbių, kolonėlių, žemo dažnio garsiakalbių bei stiprintuvų pasirinkimą.

Aukštos kokybės garso aparatūra Jūsų automobilyje garantuoja kokybišką garsą sklindantį iš Jūsų audio ar video grotuvo – „Altas“ Jums siūlo tik geriausios kokybės ir aukščiausius reikalavimus atitinkančią garso ir vaizdo aparatūrą Jūsų automobilyje už geriausią kainą. Mūsų specialistai užtikrina, kad įsigiję automobilių garso aparatūrą pas mus galėsite mėgautis geriausios kokybės garsu savo automobilyje.

 

Ausinės

UAB „Altas“ Jums siūlo ausines, kurias galite infraraudonųjų spindulių ryšiu prijungti prie atlenkiamų monitorių ir mėgautis įspūdingu garsu tiesiai į Jūsų ausis ir niekam netrukdyti.

Mes taip pat siūlome ausines su integruota laisvų rankų įranga. Sujunkite ausines su savo išmaniuoju telefonu Bluetooth ryšiu ir naudokitės ausinėmis kaip laisvų rankų įranga. Galėsite atsiliepti, pabaigti pokalbį ar atlikti kitą veiksmą tiesiog priliesdami ausinių valdiklį.


Vaizdo registratoriai

UAB „Altas“ Jums siūlo didelį automobiliuose montuojamų vaizdo registratorių, kurie užtikrins, jog užfiksuosite kelyje susidariusius incidentus ar įvykius. Vaizdo registratoriai su GPS ir WI-FI sąsajomis prisidės prie lengvo ir patogaus prietaiso naudojimo, o eismo įvykio ar net vagystės atveju – padės nustatyti tikslią jūsų automobilio buvimo vietą.

Mūsų siūlomi vaizdo registratoriai yra ne tik išskirtinio dizaino, bet ir vaizdą fiksuoja aukšta raiška, todėl  vartotojui tai suteikia 100% garantiją, kad įrašas bus reikiamos kokybės, jame aiškiai ir ryškiai bus išskiriamos visos vaizdo detalės, kurios vyksta Jūsų automobilio kelionės arba stovėjimo metu.

Atvykus į mūsų atstovybę UAB „Altas“ specialistai padės Jums išsirinkti tinkamą vaizdo registratorių ir atsakys į visus rūpimus klausimus.


Monitoriai

UAB „Altas“ Jums siūlo didelį automobiliuose montuojamų monitorių pasirinkimą. Įsigykite monitorių ir Jūsų keleiviai niekada nenuobodžiaus net ir ilgiausioje kelionėje. Mūsų parduotuvėse kiekvienas pirkėjas išsirinks sau tinkamą monitorių. Siūlome nuo 8 colių net iki 22 colių įstrižainės atlenkiamus monitorius. Galime pasiūlyti nuo paprasčiausių DVD grotuvą turinčių monitorių iki HDMI jungtis ir Full HD kokybę turinčių monitorių.

Siūlome naujausiomis technologijomis aprūpintus automobilinius monitorius – infraraudonųjų spindulių siųstuvais belaidėms ausinėms, USB atmintinių, SD kortelių lizdais, HDMI jungtimis, Full HD kokybe, FM siųstuvais garso atkūrimui per automobilio garsiakalbius ir daug kitų funkcijų.

Atvykus į mūsų atstovybę UAB „Altas“ specialistai padės Jums išsirinkti tinkamą monitorių Jūsų automobiliui ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Taip pat patyrę meistrai kokybiškai sumontuos Jūsų įsigytą monitorių automobilyje.

Turite klausimų mums?

Jūsų žinutė bus nukreipta ne bendrais kontaktais, o kompetentingam savo srities specialistui, dirbančiam Jūsų pasirinktame mieste. Susisieksime su Jumis nurodytu telefonu ar atsakysime el. paštu kaip galima greičiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Palikite mums žinutę