Paskambinkite mums

+37069825966

Draudimo paslaugos

„UADBB „Altas draudimo brokeris” buvo įkurtas 2004 metais, siekant papildyti Alto verslo grupės klientams turto apsaugos sprendimus. Mes teikiame draudimo paslaugas verslui ir gyventojams. Tarpininkaujame reguliuojant draudiminius įvykius.

Kodėl verta kreiptis į mus?

  • Nemokamai padėsime pasirinkti ir sudaryti naujas sutartis: gyvybės, sveikatos, turto, būsto, asmens, automobilio, verslo, civilinės atsakomybės.
  • Atstovaudami Jūsų interesus išderėsime maksimalias galimas nuolaidas iš draudimo bendrovių.
  • Visus draudimo klausimus sutvarkysime ypač greitai.
  • Konsultuosime ir padėsime Jums susidūrus su draudiminiais įvykiais.
  • Pažadame profesionalų aptarnavimą: keliame aukštus reikalavimus sau ir savo teikiamoms paslaugoms. Mūsų darbuotojų stažas draudimo srityje daugiau nei 10 metų

Automobilio draudimas

Apdrauskite savo automobilį ir jame keliaujančius asmenis pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

Verslo draudimas

Apsaugokite savo verslą!Apsidraudus verslo nutrūkimo draudimu, bus atlyginti finansiniai nuostoliai, kurie atsiranda dėl turtinių nuostolių įmonėje (gaisro, sprogimo ir kitų priežasčių)

Asmens/šeimos draudimas

Pilnavertė šeimos apsauga nuo visų galimų rizikų pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Vienu užsakymu apdrauskite savo šeimą nuo nelaimingų atsitikimų, traumų, ligų, asmens civilinės atsakomybės ir medicininių išlaidų tuo metu, kai keliausite bet kurioje šalyje.

Kasko draudimas

Kasko draudimu galite apdrausti tiek automobilį, tiek gamybinių linijų įrengimus ar kitą turtą. Taip būsite tikri, kad Jūsų nuostoliai sugedus įrangai bus kompensuoti.

Turto draudimas

Apdrauskite kilnojamą (baldai, buitinė technika, IT įranga, baldai, dviračiai ir pan. ) ir nekilnojamą turtą geriausiomis sąlygomis

Kelionių draudimas

Saugiai ir ramiai keliaukite žinodami, kad, esant reikalui, gydymą užsienyje, bagažo praradimą ar kitus patirtus nuostolius apmokės draudimo bendrovė.

Mūsų partneriai

Susisiekite

Rimgaudas Grigaitis

+37069825966

brokeris@altas.lt

Palikite mums žinutę