Automobilių žymėjimas

Jeigu sugedo kuri nors jūsų apsaugos sistemos dalis, nėra reikalo visos sistemos keisti nauja. „Alto“ specialistai pasiruošę sutaisyti sistemą arba pagerinti jos veikimą atnaujinę pasenusius sistemos elementus.

Bendrovė nuolat siūlo naujausias sirenas, pultelius, radijo blokatorius, ultragarsinius ir posvyrio jutiklius, kurie apsaugos automobilį nuo plintančių vagysčių būdų – nutempimo ar užkėlimo ant specialaus sunkvežimio ir išvežimo.

  • Automobilis žymimas gerai matomose vietose – ant stiklo, salono viduje, nepažeidžiant žymimų automobilio dalių ir nesumažinant jų tarnavimo laiko.
  • Atlikus automobilio žymėjimą, jo duomenys yra suvedami į duomenų bazę, kuria naudojasi LR teisėsaugos institucijos, pasienio apsaugos tarnybos ir VĮ „Regitra“.
  • Duomenys apie „Alto“ žymimus automobilius talpinami interneto svetainėje lt – norint sužinoti, ar automobilis pažymėtas, reikia suvesti jo valstybinį numerį / žymėjimo ID.

Turite klausimų mums?

Jūsų žinutė bus nukreipta ne bendrais kontaktais, o kompetentingam savo srities specialistui, dirbančiam Jūsų pasirinktame mieste. Susisieksime su Jumis nurodytu telefonu ar atsakysime el. paštu kaip galima greičiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Palikite mums žinutę