Automobilių GPS sistemos

UAB „Altas“ siūlo Jums pačių naujausių ir pažangiausių apsaugos – paieškos sistemų pasirinkimą. Šios apsaugos sistemos be įprastinių apsaugos sistemos funkcijų turi ir GPS/GSM sekimo galimybes. GPS pagalba savo automobilio buvimo vietą sekti galite realiu laiku tiesiog savo išmaniajame telefone. GSM siūstuvo pagalba pajudėjus Jūsų automobiliui, jeigu apsaugos sistema buvo įjungta, arba bandant įsilaužėliams ją išjungti, ar įsilaužti į automobilį gausite SMS žinutę į savo mobilujį telefoną.

UAB „Altas“ siūlomos apsaugos – paieškos sitemos padės ne tik apsaugoti Jūsų automobilį nuo įsilaužimo ar vagystės, bet jeigu ir automobilis bus pavogtas ar nutemptas, apsaugos – paieškos sistema padidins galimybes jį greitai rasti. „Altas“ gali Jums padėti ne tik įsigyti apsaugos – paieškos sistemą, bet ir sumontuos ją Jūsų automobilyje. Tik pas mus įsigiję automobilio apsaugos sistemą galėsite jaustis visiškai užtikrinti dėl savo transporto priemonės saugumo.

Turite klausimų mums?

Jūsų žinutė bus nukreipta ne bendrais kontaktais, o kompetentingam savo srities specialistui, dirbančiam Jūsų pasirinktame mieste. Susisieksime su Jumis nurodytu telefonu ar atsakysime el. paštu kaip galima greičiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Palikite mums žinutę