Eismo saugumo sistemos

„Mobileye“ – išankstinio įspėjimo sistema (Advanced warning system (AWS), suteikianti maksimalų saugumą ir dalyvavimą eisme be incidentų. Sistema informuoja apie potencialiai pavojingas situacijas kelyje, bet nepakeičia įprastų vairuotojo funkcijų ir nesumažina poreikio išlikti budriems ir atsargiems prie vairo.

Daugiausia nelaimingų atsitikimų įvyksta dėl neatidumo, vairuotojui nukreipus žvilgsnį nuo kelio. Per kelias sekundes, kai vairuodami pažvelgiame į šoną, atsakome į skambutį, skaitome ar rašome žinutę, keičiame radijo stoties dažnį, priešais važiuojantis automobilis gali sulėtėti ar visai sustoti.

Šios pirmos sekundės dalys yra kritinės. „Mobileye“ niekada nemiega, nesiblaško ir visada ieško kelyje potencialių pavojų. Sistema stebi automobilio trajektoriją ir praneša apie galimas avarines situacijas:

  • Jei vairuotojas nesilaiko saugaus atstumo iki priešais važiuojančio transporto
  • Jei priešais važiuojantis automobilis smarkiai sulėtėjo
  • Jei rikiuojatės iš savo eismo juostos neįjungę posūkio signalo

„Mobileye“ AWS sistema nenaudoja radijo bangų, optinio, lazerinio ar kito spinduliavimo šaltinio. Sistema analizuoja vaizdo kameros duomenis, o speciali programinė įranga nustato sąlygas, pažeidžiančias saugų atstumą arba trajektoriją. „Mobileye“ padeda vairuotojui laiku atkreipti dėmesį į kritinę situaciją, kuri gali atsirasti kelyje, ir užkirti kelią potencialiai nelaimei.

 

 

Mobileye 8 Connect

Idealus sprendimas nedideliam verslui. „Mobileye 8 Connect“ suteikia laiko išvengti susidūrimų arba juos sušvelninti, garsiniais ir vaizdiniais signalais įspėdama vairuotojus apie galimus pavojus kelyje. Be to, įspėjimai realiuoju laiku padeda ugdyti saugesnius vairavimo įpročius.

Išmani analizės platforma taip pat leidžia stebėti visą automobilių parką ir jo saugos patobulinimus. Dirbtinio intelekto sistema nuolat atnaujinama, užtikrinant, kad automobilių parkas turėtų pažangiausias saugos funkcijas.


Mobileye Shield Plus

Pritaikyta intensyviam miesto eismui. Aptikus pavojų, vaizdiniai ir garsiniai signalai įspėja vairuotoją greitai reaguoti, kad būtų išvengta susidūrimo. Dinaminiai aptikimo kampai leidžia stetbėti akląsias zonas A statramsčio ir dešinėje bei kairėje transporto priemonės pusėse.

„Mobileye Shield Plus“ aprūpintos transporto priemonės komplektuojamos su telematikos sistema, leidžiančia rinkti įspėjimo duomenis ir jų pagrindu tobulinti miesto infrastruktūrą.

Mobile Online Events

Aparatūrinis ir programinis sprendimas dideliems vežėjams. Transporto kontrolės sistema (FMS) įrašo, kaupia ir saugo duomenis, o papildoma programinė įranga „Mobileye Online Events“ pateikia detalias ataskaitas apie vairuotojo vairavimo stilių.

„Mobileye“ sistema įdiegta visuose „Renault Truck“ aukščiausios klasės vilkikuose, „Coca-Cola“ sunkvežimiuose Estijoje, Austrijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje. 3500 įrenginių sumontuota „RG England“ pervežimų įmonėje Solt Leik Sityje.

Izraelio lizingo kompanijos „Morgan Capital“ duomenimis, „Mobileye“ sistemą turinčių automobilių avaringumas sumažėja 2,5 karto.

Turite klausimų mums?

Jūsų žinutė bus nukreipta ne bendrais kontaktais, o kompetentingam savo srities specialistui, dirbančiam Jūsų pasirinktame mieste. Susisieksime su Jumis nurodytu telefonu ar atsakysime el. paštu kaip galima greičiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Palikite mums žinutę