Paskambinkite mums

+37037213472

Palydovinė sistema Cobra Connex pripažinta ir įvertinta didžiausių pasaulio automobilių gamintojų kaip viena patikimiausių ir saugiausių automobilių paieškos sistemų rinkoje. Šia sekimo įranga visame pasaulyje naudojasi daugiau kaip 1 mln. vartotojų. Vidutiniškai per mėnesį surandama pavogtų automobilių, kurių vertė viršija 35 mln. eurų.

Paieškos sistema „Cobra Connex“ neturi analogų dėl visoje Europoje veikiančios infrastruktūros ir plataus stebėjimo centrų (SOC) tinklo, kuris užtikrina operatyvią pavogtų automobilių paiešką bet kurioje Europos vietoje. Kiekvienoje valstybėje sutartis pasirašę apsaugos įmonės žaibiškai reaguoja į pavojaus signalą, prireikus įtraukdamos ir vietos policiją. Lietuvoje šią funkciją atlieka apsaugos tarnyba „G4S“. Šiuo metu sistemos veikla sustabdyta Rusijoje bei Baltarusijoje.

Telekomunikacijų milžinei „Vadafone“ priklausanti Cobra Connex automobilių paieškos sistema atitinka aukščiausią visų Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių reikalaujamą saugumo lygį. Naudojant palydovinį ryšį (GPS) ir mobiliuosius tinklus (GSM) sistema automobilio vietos koordinates nustato vos kelių metrų tikslumu.

UAB „Altas“ yra oficialus Cobra Connex atstovas Lietuvoje: parduoda, montuoja ir prižiūri apsaugos sistemas, užtikrinant pirkėjo konfidencialumą ir informacijos slaptumą.

Kaip veikia Cobra Connex paieškos sistema?

 • Cobra Connex duomenis apie automobilio buvimo vietą palydoviniu ryšiu nuolat perduoda į Šveicarijoje esantį duomenų serverį.
 • Visoje Europoje išdėstytuose Stebėjimo centruose aukštos kvalifikacijos personalas dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.
 • Prietaise įdiegta speciali SIM kortelė leidžia išnaudoti bet kurio operatoriaus GSM tinklą. Sistema yra atspari GSM ir GPS slopinimui bei kitoms ryšio trikdymo priemonėms.
 • Sistemai fiksuojant signalo slopinimą ar automobilio judėjimą neįjungtam varikliui, Stebėjimo centro darbuotojai operatyviai susisiekia su automobilio savininku, kad šis patvirtintų arba paneigtų pavojaus signalą.
 • Pasitvirtinus automobilio vagystei, jo vieta nustatoma 10 metrų tikslumu, pradedama operatyvi automobilio paieška, į kurią įsitraukia saugos tarnyba ir vietos policija.
 • Automobilio lokalizaciją Lietuvoje vykdo viena didžiausių šalies apsaugos įmonių „G4S“.

Visa kontrolė jūsų rankose su programėle „My Connected Car“

„My Connected Car“ programėlė leidžia išmaniajame įrenginyje realiu laiku stebėti automobilio vietą, būseną ir valdyti automobilyje įdiegtos Cobra Connex sistemos funkcijas.

 • SOS balso skambučiai vagystės atveju ar prireikus pagalbos.
 • Automobilio vietos nustatymas ir būsenos informacija, maršruto iki automobilio sudarymas.
 • Garažo ir transportavimo režimas automobilį remontuojant ar perkeliant.
 • Kelių Cobra Connex paieškos sistemą turinčių automobilių valdymas.
 • Nuotolinis variklio blokavimas.
 • Geofence. Nustatykite ribas žemėlapyje, pavyzdžiui, aplink savo namą. Jei automobilis palieka arba atvyksta į nustatytą zoną, gausite pranešimą.
 • Greičio limitas. Programėlėje nustatykite greičio limitą. Kaskart viršijus nustatytą greitį, gausite įspėjimą.
  Sistemos išjungimas nenumatytu atveju.

Kodėl verta rinktis Cobra Connex?

Eurostato duomenimis, 2020 m. Europos Sąjungoje policija registravo 447 713 automobilių vagysčių.

Lietuvoje tais pačiais metais registruotos 476 automobilių vagystės, kurių ištirta mažiau nei pusė (39,4 proc.).

Įranga ir kainos

CONNEX ID

Metinis abonementas

290 €

Įranga su montavimu

850 €


Atitinka draudimo bendrovių reikalaujamą aukščiausią apsaugos lygį

G4S apsauga 24/7
Reagavimas Europa
CONNEX + CONNEX VVD
Suveikimas nuo judėjimo esant išjungtam varikliui
Suveikimas nuo GPS / GSM signalo slopinimo
Suveikimas sabotažas, kai sistemą bandoma ardyti
Suveikimas pajudėjus be Vairuotojo Kortelės
Galimybė gauti SMS informaciją apie įvažiavimą / išvažiavimą į nustatytą zoną
Galimybė gauti ataskaitas
Galimybė daryti asmeninius nustatymus

CONNEX

Metinis abonementas

290 €

Įranga su montavimu

700 €


Atitinka draudimo bendrovių reikalaujamą aukščiausią apsaugos lygį

G4S apsauga 24/7
Reagavimas Europa
CONNEX + CONNEX VVD
Suveikimas nuo judėjimo esant išjungtam varikliui
Suveikimas nuo GPS / GSM signalo slopinimo
Suveikimas sabotažas, kai sistemą bandoma ardyti
Suveikimas pajudėjus be Vairuotojo Kortelės
Galimybė gauti SMS informaciją apie įvažiavimą / išvažiavimą į nustatytą zoną
Galimybė gauti ataskaitas
Galimybė daryti asmeninius nustatymus

CONNEX VVD

Vienerių metų abonementas

130 €

Dvejų metų abonementas

235 €

Įranga su montavimu

250 €


G4S apsauga 24/7
Reagavimas Europa
Įrenginys montuojamas automobilyje
Įrenginys veikia tik budėjimo režime
Keičiamas pasibaigus sutarčiai, arba po kiekvieno incidento
Suveikimas sabotažas, kai sistemą bandoma ardyti

Patrauklus sprendimas verslui

UAB „Altas“ pristato naują įrenginį automobilių parkų ir nuomos operatoriams – Vodafone Connex VVD. Tai yra kompaktiškas, lengvas, visiškai hermetiškas (IP67) aukštos kokybės sekimo prietaisas, montuojamas slaptoje vietoje ir nereikalaujantis intervencijos į automobilio elektros sistemą

 • Connex VVD sukurtas taip, kad būtų lengvai perkeliamas iš vienos transporto priemonės ar įrengimo į kitą norimą apsaugoti įrengimą ar transporto priemonę.
 • Prietaisas veikia 44-iose Europos šalyse. Vagystės atveju, visur nedelsiant atliekama intervencija su vietos saugos tarnyba bei policija.
 • Connex VVD – ekonomiškas, kompaktiškas ir paprastas įrenginys pavogtų automobilių ar įrengimų paieškai, nepriklausomai nuo teritorijos, kurioje įvykdyta vagystė. Galite rinktis Connex VVD su vienerių ar dvejų metų sutartimi.

Sertifikatai

Cobra Connex naudoja didžiausi pasaulyje automobilių gamintojai: Audi, Nissan, Renault, Porsche, Lamborghini, Maserati, Ferrari, Bentley ir Infiniti. Montuoti kaip papildomą įrangą sistemą galima bet kurios markės automobilyje.

Cobra Connex turi sertifikatus ir pažymėjimus, leidžiančius prekiauti sistema Europos rinkose. Įranga patikrinta pagrindinių Europos mokslinių tyrimų institutų: ACA, Assuralia, Centro Zaragoza, FCA, NSAI, Thatcham, TNO ir PIMOT.

UAB „Altas“ yra oficialus Cobra Connex automobilių paieškos sistemos atstovas ir montuotojas Lietuvoje. Šią saugumo įrangą galima įsigyti įmonės prekybos centruose.

Programėlė MyConnectedCar

Connex naujiena – galimybė stebėti savo automobilį tiesiog išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Naudodamiesi MyConnectedCar programėle, klientai gali gauti informaciją apie savo automobilį ir valdyti saugumo funkcijas nuotoliniu būdu.

MyConnectedCar suteikia lengvą ir patogią prieigą prie informacijos apie transporto priemones. Galite matyti transporto priemonės buvimo vietą realiu laiku, maršrutą kaip nuvykti iki automobilio, sutarties ir vartotojo duomenis.

Nuotolinio valdymo ir saugumo funkcijos priklauso nuo pasirinktos paslaugos ir sumontuotos įrangos:

 

Pagrindinės funkcijos:

 • SOS skambučiai: Vagystė/Pagalba/SOS balso skambučiai
 • Automobilio radimas: Ši funkcija leidžia jums rasti savo automobilį ir gauti informaciją apie jo būseną realiu laiku.  Jūs taip pat galite gauti maršrutą, kaip nuvykti iki savo automobilio, iš vietos, kurioje dabar esate.*
  *Perduodamų duomenų kiekis yra ribotas.
 • Specialūs režimai: Ši funkcija jums įjungti garažo ar transportavimo režimą, jei jūsų automobilis yra remontuojamas arba transportuojamas, pvz. kelte. Tai leidžia išvengti klaidingų perspėjimų ir pranešimų.
 • Kelių transporto priemonių valdymas: Jeigu turite daugiau nei vieną automobilyje, kuriame įrengta Cobra Connex paieškos sistema, jūs galite naudotis šia funkcija valdyti automobilius ir gauti informaciją apie juos.

Papildomos funkcijos (priklausomai nuo sumontuotos įrangos ir automobilio modelio):

 • Variklio blokavimas: Ši funkcija gali būti naudojama jeigu norite sutrukdyti užvesti automobilio variklį.
 • Sistemos išjungimas: gali būti naudojamas norit užvesti variklį, nesukeliant sistemos suveikimo, jeigu vairuotojo kortelė buvo pamiršta arba sulūžo.
 • Greičio limitas: Nustatykite savo automobilio greičio limitą ir kiekvieną kartą, kai greitis viršijamas, gausite įspėjimą.
 • Geofence: Nustatykite ribas žemėlapyje, pavyzdžiui aplink savo namą, ir jei jūsų automobilis palieka arba atvyksta į nustatytą zoną, gausite pranešimą.

Programėle suderinama su iOS ir Android operacinėmis sistemomis

Susisiekite

Žygimantas Brazionis

+37037213472

zygimantas@altas.lt

Palikite mums žinutę