Paskambinkite mums

+37061211125

Alkoblokai

Antialkoholinis variklio užraktas, dar kitaip vadinamas alkolokas, alkoblokas ar alkospyna, yra elektroninis prietaisas, neleidžiantis užvesti transporto priemonės, jei vairuotojo girtumas viršija leistiną ribą. Norint nustatyti, ar prie automobilio vairo sėdantis asmuo yra blaivus, prieš užvesdamas variklį jis turi papūsti į alkoholio matuoklį.
„Altas“ servisuose rasite tik aukščiausios, švedų kokybės „Dignita” antialkoholinius variklio užraktus, kurie gali būti pritaikyti tiek komerciniam naudojimui, tiek vairuotojų pažeidėjų programai.

Kodėl verta rinktis „Dignita” alkoblokus?

Altas yra oficialus ir įgaliotas Švedijos technologijų įmonės „Dignita System AB” atstovas Lietuvoje. Įmonės vizija – „Saugokime gyvybes kartu…”, tad Skandinavijos šalių technologijų lyderės dėmesys nukreiptas į saugumą skatinančių produktų kūrimą eisme bei darbo vietose. Visame pasaulyje yra sumontuota daugiau nei 1 milijonas „Dignita” alkoblokų, o šiuo metu keliais juda daugiau nei 120 000 transporto priemonių su aktyviais alkoblokais.
„Dignita” prekės ženklo gaminami antialkoholiniai variklio užraktai yra testuoti ir sertifikuoti pagal „Cenelec“ standartą EN-50436-1: 201, atliekant išsamius bandymus MHF laboratorijoje. Įsigyjus ar išsinuomavus „Dignita” alkoblokus taip pat išduosime ir Lietuvos standartą atitinkančio alkobloko bei montavimo darbų sertifikatus.

Susisiekite

Vytautas Lukoševičius

+37061211125

alkoblokai@altas.lt

Palikite mums žinutę