Paskambinkite mums

+37061211125

Vairuotojų pažeidėjų programai

Asmenims, kurie neblaivūs vairavo transporto priemonę ir prarado vairuotojo pažymėjimą dėl lengvo girtumo (0.4 – 1.5 promilės), vairuotojų pažeidėjų programa leidžia sutrumpinti teisės vairuoti atėmimo terminą įsimontavus alkobloką.

Sužinok daugiau oficialioje svetainėje

Peržiūrėti

Kaip veikia alkoblokai, skirti vairuotojų pažeidėjų programai?

Švedų įmonės „Dignita“ alkoblokas AL-100V atitinka LST EN 50436-1 Lietuvos standartą ir yra sukonfigūruotas taip, kad atitiktų vairuotojų pažeidėjų programos reikalavimus.

Alkoblokas turi veikti taip, kad prieš užvedant transporto priemonės variklį vairuotojo būtų prašoma pateikti iškvėpiamo oro ėminį (pūtimo testą). Antialkoholinis variklio užraktas privalo turėti nustatytą 5 minučių automobilio variklio užvedimo laiką po paimto ėminio. Taip pat ėminio turi būti prašoma atsitiktiniais intervalais variklio veikimo metu ne rečiau kaip kartą per valandą, o vairuotojas privalo pateikti ėminį per 10 minučių nuo prašymo gavimo.
Pagal LST EN 50436-1 standartą, alkoblokas taip pat turi turėti nustatytą sistemos užblokavimą, jeigu vairuotojas per 7 dienas nuo gauto įspėjimo apie pasibaigusį prietaiso kalibravimo galiojimo laiką neatlieka privalomojo periodinio prietaiso kalibravimo.

Antialkoholinis variklio užraktas, skirtas vairuotojų pažeidėjų programai, savo atmintyje taip pat kaupia visus pūtimo testų įrašus, jų data ir laiką. Tad jei bent kartą transporto priemonė buvo užvesta nepaėmus privalomojo ėminio arba jame buvo aptiktas alkoholis, arba tris kartus vairuotojas nepateikė ėminio, kurio buvo prašoma atsitiktiniais intervalais, antialkoholinis variklio užraktas turėtų automatiškai po 7 dienų inicijuoti sistemos užblokavimą.

Pasibaigus apribojimo kodo „69“ taikymo priemonei, „Altas“ servisuose „Dignita“ alkoblokas gali būti perprogramuotas ir pritaikomas patogesniam asmeniniam arba komerciniam naudojimui. Jei vis dėlto alkoblokas yra reikalingas vos keliems mėnesiams, „Altas“ servisuose taip pat galite ir išsinuomoti „Dignita AL-100V“ antialkoholinius variklio užraktus.
Testuotas ir sertifikuotas pagal „Cenelec“ standartą EN-50436-1:2014

Alkobloko montavimas atliekamas tik atestuotuose ir sertifikuotuose servisuose kvalifikuotų montuotojų pagal montavimo instrukciją ir vietos teisės aktų reikalavimus.

Kaina:

1200 € + montavimo darbai

Nuomos kaina mėnesiui:

Iki 6 mėnesių - 90 €, nuo 6 mėnesių 75 €. Užstatas 150 € + montavimo darbai

Kalibravimo kaina:

nuo 50 €

Alkobloko perprogramavimo kaina:

150 €

Susisiekite

Vytautas Lukoševičius

+37061211125

alkoblokai@altas.lt

Palikite mums žinutę