Parkavimo sistemos

„Altas“ savo atstovybėse siūlo gausų automobilių parkavimo sistemų asortimentą. Čia rasite tiek pilnai sukomplektuotas parkavimo sistemas, tiek atskiras jų dalis – kliūties daviklius bei LED indikatorius, kuriuos galėsite prijungti prie automobilyje jau esančios įrangos.

Parkavimo sistema padės greičiau ir patogiau pastatyti savo automobilį stovėjimo aikštelėje, garaže ar kitoje vietoje. Automobilių parkavimo sistemos ypač padeda mažesnėse erdvėse, praverčia didesnių gabaritų automobiliams bei leidžia išvengti susidūrimų važiuojant atbuline eiga, kurie sudaro apie 30 proc. visų eismo įvykių.

Diegiant parkavimo sistemą, automobilio priekinėje ir galinėje dalyse sumontuojami keturi ultragarso jutikliai, garso signalais pranešantys vairuotojui apie artėjančias kliūtis, arba vaizdo kameros, perduodančios vizualią informaciją į automobilio multimedijos įrenginį. Abiejų tipų sistemos rodo tikslū atstumą iki artimiausios kliūties.

Turite klausimų mums?

Jūsų žinutė bus nukreipta ne bendrais kontaktais, o kompetentingam savo srities specialistui, dirbančiam Jūsų pasirinktame mieste. Susisieksime su Jumis nurodytu telefonu ar atsakysime el. paštu kaip galima greičiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Palikite mums žinutę