Navigacijos sistemos

Navigacija yra neatsiejama šiuolaikinio automobilio dalis. Automobilinės navigacijos sistemos suteikia vairuotojui galimybę nevaržomai keliauti bet kurioje pasaulio šalyje ir lengvai pasiekti reikiamą tikslą. Naudotis tradiciniais kelių žemėlapiais užima daugiau laiko, o juose pateikiama informacija gali būti pasenusi.

Automobilinės navigacijos duomenys yra nuolat atnaujinami tam, kad vairuotojai galėtų vadovautis pačia naujausia informacija. Keliaujant svetimoje šalyje jums nereikės mėginti išsiaiškinti nežinoma kalba parašytų kelio ženklų ar klausti kelio praeivių.

„Altas“ siūlo rinktis iš keleto garsiausių pasaulio navigacijos gamintojų produktų su 42 pasaulio šalių žemėlapiais, angliškais ir lietuviškais meniu bei dvikalbiais pranešimais. Be to, automobilio navigacinė sistema gali būti naudojama kaip garso ir vaizdo grotuvas, tekstinių dokumentų ir nuotraukų peržiūrai. Jos vidinė atmintis siekia iki 4 GB, o ekrano įstrižainė – iki 18 cm.

Turite klausimų mums?

Jūsų žinutė bus nukreipta ne bendrais kontaktais, o kompetentingam savo srities specialistui, dirbančiam Jūsų pasirinktame mieste. Susisieksime su Jumis nurodytu telefonu ar atsakysime el. paštu kaip galima greičiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Palikite mums žinutę