Laisvų rankų įranga

Parrot

„Altas“ yra oficialus pasaulyje pirmaujančio automobilių laisvų rankų įrangos gamintojo „Parrot“ atstovas Lietuvoje. „Altas“ prekiauja ir montuoja aukščiausius standartus atitinkančias laisvų rankų įrangos sistemas.
Priklausomai nuo telefono aparato ir asmeninių pageidavimų, „Alto“ specialistai padės išsirinkti geriausią ir jūsų lūkesčius labiausiai atitinkančią laisvų rankų įrangą – nesvarbu, naudojatės išmaniuoju ar įprastu mobiliuoju telefonu, automobilyje įdiegta moderni garso ar vaizdo sistema.
Net jei nesinaudojate išmaniuoju telefonu, „Parrot“ laisvų rankų įranga automobilyje:

  • sumažins triukšmą
  • panaikins aidą
  • pokalbio metu išjungs automobilio garso aparatūrą
  • sinchronizuos telefono užrašų knygelę
  • leis naudotis keliais mobiliaisiais telefonais

„Altas“ taip pat pasiūlys pasaulyje pirmaujančios laisvų rankų įrangos gamintojos „Parrot“ įrangą, kurios dėka galėsite bendrauti telefonu vairuodami motociklą.


Fiscon

„Fiscon“ – vokiška kokybė už priimtiną kainą. Ši laisvų rankų įranga parenkama pagal konkretų automobilio modelį ir visiškai suderinama su orginalia garso sistema.

„Fiscon“ sukurta specialiai vokiečių gamintojų automobiliams – montuojama „Audi“, „BMW“, „Volkswagen“, „Mercedes-Benz“, taip pat kai kuriuose „Seat“ ir „Mini“. Norėdami sužinoti apie įrangos tinkamumą konkrečiam modeliui, teiraukitės „Alto“ salone.

Turite klausimų mums?

Jūsų žinutė bus nukreipta ne bendrais kontaktais, o kompetentingam savo srities specialistui, dirbančiam Jūsų pasirinktame mieste. Susisieksime su Jumis nurodytu telefonu ar atsakysime el. paštu kaip galima greičiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Palikite mums žinutę