Automobilių imobilaizeriai

Imobilaizeriai efektyviausiai saugo automobilį nuo atviros vagystės, kuomet transporto priemonė pavagiama atėmus iš vairuotojo raktelius. Automobilio savininkas vienintelis žino, kaip veikia jo automobilyje sumontuotas imobilaizeris, todėl pavogti šią apsaugos sistemą turintį automobilį ypač sunku.

Pagrindinis imobilaizerio elementas – variklio blokavimo sistema, neleidžianti automobilio pagrobėjams naudotis transporto priemone. Automobilyje esantis imobilaizeris yra tiesiogiai susijęs su savininko turimu elektroniniu raktu, todėl įrenginiams nutolus vienam nuo kito, apsaugos sistema užblokuoja variklį ir neleidžia automobiliui judėti toliau.

Imobilaizeris kaip papildoma apsaugos priemonė gali būti montuojamas kartu su bet kuria kita automobilio apsaugos įranga ar signalizacija.

Turite klausimų mums?

Jūsų žinutė bus nukreipta ne bendrais kontaktais, o kompetentingam savo srities specialistui, dirbančiam Jūsų pasirinktame mieste. Susisieksime su Jumis nurodytu telefonu ar atsakysime el. paštu kaip galima greičiau darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Palikite mums žinutę