Connex

Klauskite
Grįžti atgal

UAB „Altas“ – automobilių garso, vaizdo ir apsaugos sistemų prekybos ir montavimo lyderis Lietuvoje siūlo ypač pažangias palydovines automobilių apsaugos ir paieškos sistemas Connex. Pati moderniausia transporto priemonių paieškos, sekimo ir apsaugos sistema naudojasi palydoviniu ryšiu tam, kad greitai ir operatyviai galėtų surasti dingusius ar pavogtus automobilius bet kurioje Europos vietoje. Connex sistemos vartotojų automobilių saugumą užtikrina didžiausios apsaugos bendrovės kartu su valstybinėmis saugumo tarnybomis visoje Europoje bei NVS šalyse.

 

Cobra Connex sistema informaciją apie Jūsų automobilio buvimo vietą palydoviniu ryšiu nuolat perduoda į Šveicarijoje esantį duomenų serverį. Visoje Europoje bei Rusijoje Cobra Connex klientų automobilių saugumą užtikrina didžiausios saugumo tarnybos, o Lietuvoje šias paslaugas teikia tarptautinė apsaugos kompanija     .

 

Cobra Connex palydovine automobilių paieškos sistema naudojasi didžiausi automobilių gamintojai visoje Europoje, tai Audi, Bentley, Ferrari, Infiniti Europe, Lamborghini, Masserati, Nissan Europe, Porsche ir Renault. Didžiausi Europos tyrimų institutai – Thatcham (Didžioji Britanija), SCM (Olandija), INCERT (Belgija), Pimot (Lenkija), SSF/TFFN (švedija) taip pat sertifikavo šią automobilių paieškos sistemą.

 

Lietuvoje oficialus Cobra Connex sistemos atstovas yra UAB „Altas“ – mes parduodame, montuojame ir prižiūrime šias apsaugos sistemas Jūsų automobilyje. Connex automobilių paieškos sistema atitinka aukščiausią visų Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių reikalaujamą saugumo lygį. Įsidiegę Cobra Connex sistemą  ir drausdami automobilį    gausite iki 20% nuolaidą  Kasko draudimui. Vagystės atveju ši draudimo bendrovė Jums kompensuos 100% automobilio vertės*.

 

Cobra Connex pasižymi išskirtinėmis saugumo savybėmis – ši automobilių paieškos sistema suteikia daugiausiai naudingų saugumo funkcijų už mažiausią abonentinį mokestį; Cobra Connex montavimo darbai atliekami slaptai ir tik patyrusių specialistų; sistema išsiunčia pavojaus signalą vos tik yra pradedamas slopinti jos GSM/GPS dažnis; į pavojaus signalą iš karto reaguoja tarptautinės saugumo tarnybų pajėgos.

 

2010 metų spalio mėnesio duomenimis Cobra Connex automobilių paieškos sistema naudojosi daugiau nei 175.000 vartotojų visoje Europoje, sistemos dėka buvo surasta virš 700 pavogtų automobilių, kurių vertė viršijo 35 milijonus Eurų. Jei norite užtikrinti visišką savo automobilio apsaugą, atvykite į artimiausią UAB Altas atstovybę ir įsigykite geriausia Europoje pripažintą automobilių paieškos sistemą Cobra Connex.

 

* UAB „Altas“ neatsako už trečiųjų šalių įsipareigojimus.

Kontaktai