Paieškos Sistemos

Klauskite
Grįžti atgal

  

UAB „Altas“ prekiauja ir diegia pažangiausias ir aukščiausius automobilių saugumo standartus atitinkančias automobilių paieškos sistemas. Europoje ir visame pasaulyje pripažintų automobilių sekimo įrangos gamintojų sukurtas paieškos sistemas galite įsigyti visose UAB „Altas“ atstovybėse, o mūsų specialistai jas įdiegs Jūsų automobilyje.

 

„Altas“ yra oficialus Cobra Connex bei Sherlog automobilių paieškos sistemų atstovas ir montuotojas Lietuvoje. Šias transporto priemonių sekimo sistemas bei saugumo įrangą galite įsigyti mūsų salonuose. Cobra Connex yra pirmaujantis automobilių paieškos sistemų gamintojas Europoje. Tai aukštos technologijos automobilių sekimo įranga pagaminta bendradarbiaujant net trijų šalių kompanijoms – Cobra IT (Italija), Nexo (Šveicarija) ir Balease (Prancūzija). Visų šių įmonių patirties automobilių saugumo ir paieškos srityse dėka sukurta Cobra Connex automobilių paieškos sistema yra patikimiausias ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantis produktas.

 

Jūsų automobilyje įdiegta Cobra Connex automobilių paieškos sistema užtikrins jo apsaugą ir kontrolę bet kurioje Europos šalyje ir padės jį rasti nepriklausomai nuo to kur jis bebūtų. Bendradarbiaudamas su tarptautine saugos kompanija , UAB Altas gali Jums pasiūlyti pažangiausias automobilių sekimo ir paieškos paslaugas bei visą reikiamą įrangą.

 

Cobra Connex sekimo sistema nuolat perduoda duomenis apie Jūsų automobilio buvimo vietą palydoviniu ryšiu į Šveicarijoje esantį duomenų serverį. ši sistema yra atspari bet kokiam GSM ar GPS slopinimui bei kitoms jos ryšį galinčioms trikdyti priemonėms, todėl automobilio savininkas interneto ryšio pagalba gali nuolatos sekti savo transporto priemonės buvimo vietą.

 

Cobra Connex sistemą turinčių automobilių paieška yra kur kas greitesnė ir efektyvesnė – vagystės atveju tarptautinio automobilių sekimo tinklo, kurį sudaro didžiausios Europos bei NVS šalių saugumo tarnybos bei teisėsaugos institucijos, dėka Jūsų automobilis būtų greitai surastas ir gražintas į Jūsų rankas.

 

UAB „Altas“ diegiama automobilių paieškos ir sekimo sistema veikia visose Europos šalyse, Rusijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje, o ją naudoja didžiausi pasaulyje automobilių gamintojai – Porsche, Lamborghini, Masserati, Audi, Nissan Europe, Renault, Ferrari, Bentley ir Infiniti Europe.

 

SHERLOG Security Car sistemos veikia radijo lokacijos principu. Miniatiūriniai siųstuvai yra įmontuojami į kliento transporto priemonę ir, įvykus vagystei, automatiškai arba gavus komandą iš operatyvinio valdymo centro, aktyvuojami. Pavogtų transporto priemonių vietą leidžia nustatyti techninė infrastruktūra, kuri apima visą Lietuvos Respublikos ir kitų gretimų valstybių teritorijas. Šią infrastruktūrą sudaro stacionarūs radiolokatoriai, paieškos automobiliai ir lėktuvai.

 

Eurostat duomenimis 2008 metais 27 Europos šalyse buvo įvykdyta daugiau nei 1 milijonas automobilių vagysčių, beveik pusė jų nebuvo rasti. Kiekvieną dieną Europoje yra pavagiama beveik 3 tūkstančiai automobilių, o vien Rusijoje 2010 metais buvo pavogta beveik 50 tūkstančių automobilių.

 

Norintiems apsaugoti savo automobilį nuo vagysčių „Altas“ rekomenduoja pažangiausią Europoje Cobra Connex, bei Sherlog automobilių paieškos sistemas.

 

Pranešame, jog stabdomas automobilių apsaugos sistemos „Cobra Connex" veikimas Rusijoje ir Baltarusijoje. Tai reiškia, kad šiose šalyse Jūsų automobilis (net jei sutartis pasirašyta Lietuvoje ar kitoje ES šalyje) nebus apsaugotas: nevykdoma automobilio sekimo paslauga ir nebendradarbiaujama su vietos saugos tarnybomis (SOC centrais) įvykus vagystei.

Kontaktai