Rasti automobiliai - kelios įdomesnės istorijos

Klauskite
Grįžti atgal

2020 m. Balandžio mėnesis

 

2020 m. Kovo mėnesis

 

2020 m. Sausio mėnesis

 

 

 

2019 m. Gruodžio mėnesis

 

 

 

2019 m. Lapkričio mėnesis

 

 

 

2019 m. Spalio mėnesis

 

 

 

2019 m. Rugsėjo mėnesis

 

 

 

2019 m. Rugpjūčio mėnesis

 

 

 

2019 m. Liepos mėnesis

 

 

 

2019 m. Birželio mėnesis

 

 

 

2019 m. Balandžio mėnesis

 

 

 

2019 m. Vasario mėnesis

 

2019 m. Sausio mėnesio Mūsų Darbo Rezultatas2017 m. Rugpjūtis - Porsche Cayenne vagystė

2017 metais rugpjūčio mėnesį, Stambule, Porsche Cayenne sėkmingai grąžinta automobilio savininkui. Įsibrovę vagys į Porsche savininko namus pavogė mašinos raktelius ir mašinos kortelę. Policija sugavo vieną iš dviejų įtariamųjų ir grąžino transporto priemonę.

 

2014 05 01 8:00 Jungtinė Karalystė, Londonas

Trys AUDI Q5 surasti suknvežimyje iš Lietuvos
Jungtinėje Karalystėje pavogtas Audi Q5 su įmontuota Cobra Connex sistema rastas važiuojančiame sunkvežimyje iš Lietuvos, kartu su dar dviem panašiais automobiliais.
Gegužės 1 dieną, 8 valandą ryte, Londono policijai buvo pranešta apie Audi Q5 automobilio vagystę. Automobilio rakteliai pavogti nebuvo. Policija susisiekė su Cobra, kad sužinotų ar automobilyje buvo įrengta jų sekimo sistema. Cobra patvirtino, kad sistema automobilyje yra ir pradėjo automobilio stebėjimą realiu laiku, o visi duomenys nedelsiant buvo perduodami policijai. Stebimas automobilis judėjo. Patvirtintas maršrutas ir kryptis leido policijai nedelsiant pradėti automobilio paiešką. Policija automobilio buvimo vietą pasiekė per 20 minučių, tačiau net ir būdami tikslioje vietoje pagal GPS ir GSM siųstuvų parodymus, automobilio matyti negalėjo.
Policijai buvo pateikti dar išsamesni duomenys: automobilio pasukimai į kairę/dešinę, pagreitėjimai, sustojimai. Policija suprato, kad pateikti judėjimo duomenys yra identiški sunkvežimio, su Lietuviškos registracijos numeriais, judėjimui, kurį jie matė savo akiratyje. Policija sustabdė sunkvežimį ir jo viduje rado ne tik pavogtą Audi Q5 su įmontuota sekimo sistema, bet ir dar du pavogtus Audi Q5 automobilius. Policijos pareigūnai su visu sunkvežimiu ir vairuotoju grįžo į sandėlį iš kurio sunkvežimis išvyko. Dar keturi žmonės buvo areštuoti ir pradėtas tyrimas.

 

2013 11 26 10:00  Italija

Cobra Italijoje saugos centras SOC gauna pranešimą: Mercedes Atego - Mercedes-Benz vidutinio svorio sunkvežimyje - paspaustas panikos mygtukas. SOC operatorius nedelsdamas susisiekia su transporto priemonės savininku, kuris sugeba atsakyti į telefono skambuti, bet negali aiškiai kalbėti. Operatorius supranta, kad vairuotojas blogai jaučiasi ir net negali paprašyti pagalbos. Transporto priemonė lokalizuojama netoli išvažiavimo iš greitkelio netoli Brescia (šiaurės Italija) miesto. Nedelsiant informuojamas vietinis policjos skyrius ir iškviesta greitoji pagalba. Kai greitosios pagalbos automobilis atvyko į nurodytą vietą, medikai rado transporto priemonėje vyrą, kurį neseniai ištiko širdies priepuolis, ir nuvežė jį tiesiai į artimiausią ligoninę.

 

Šis neįtikėtinas įvykis parodo kaip ūkio subjektų ir SOC bendradarbiavimas ne tik apsaugo transporto priemonę, bet ir leidžia suprasti ir teisingai įvertinti galimas pavojingas situacijas kitame telefono linijos gale, bei gali pasiūlyti daug daugiau nei vien tik Turto apsaugą. 

 

2013 Monaco

Nuomos bendrovė paskambino į SOC ir paaiškino, kad klientas išsinuomojo automobilį, po to paprašė trumpam pratęsti jo sutartį. Jis dingo su transporto priemone. Prancūzų SOC išgirdo iš Monako policijos, kad kita nuomos bendrovė jau pranešė apie panašias transporto priemonių vagystes naudojant panašius metodus: tarptautinė kriminalinė grupuotė  išsinuomodavo automobilius, prašydavo sutarties pratęsimo ir turėdavo pakankamai laiko nuvairuoti juos greitai į Serbiją ir pakeisti numerius. Tiriant paaiškėjo, kad žmogus, kuriam išnuomotas Porsche Panamera yra visame pasaulyje  žinomas  avialinijų bilietų skrydžių sukčius. Po vagystės deklaracijos Porsche Panamera buvo lokalizuotas kelis km į pietus nuo miesto centro Belgrade. Prancūzų SOC pradėjo tarptinklinio ryšio procedūrą su Serbijos kolegomis kurie nedelsiant susisiekė su vietos policijos institucijomis. Tuo metu, nors sekimo įrenginys sustabdė transporto priemonės padėties atnaujinimą, Serbijos SOC informavo patrulius apie paskutinę buvimo vietą , bet automobilis nebuvo rastas. Abu SOC nuolat stebėjo transporto priemonę. Po 6 savaičių, rugpjūčio 31, nauja transporto priemonės pozicija pagaliau buvo gauta. Kai Serbijos policija gavo informaciją apie vietą ir nuvyko patikrinti, jie rado automobilį. Joks vagis nebuvo sulaikytas, bet tyrimas dar vyksta.

 

2013 Didžioji Britanija

Jei ne Cobra Connex sekimo prietaisas paslėptas Rodo Banerio  transporto priemonėje, jis niekada nebūtų pamatęs savo "Audi A5"  kabrioleto dar kartą. Investicijų ir technologijos rinkodaros specialistas paliko savo £ 45,000 vertės Audi stovintį ant kelio šalia jo namų, po medžiais, Wandsworth, Londone, kai jis buvo pavogtas savaitgalį kovo mėnesio pabaigoje. "Mes supratome, kad Audi dingo sekmadienį po pietų. Mano žmona buvo išvykus aplankyti keletą draugių . Jai grįžus nepavyko rasti automobilio vietoje, kur aš pasakiau jį palikęs. Ieškojo vienoje ir kitoje kelio pusėje bet automobilio nebuvo ir staiga supratome siaubingą tiesą. Pirmas dalykas, aš padariau buvo skambutis Cobra Connex automobilių Apsaugos Skambučių centrui. Gauta ataskaita - automobilis pavogtas. Cobra surado automobilį ir policija pavežė mane jį pasiimti maždaug dvi valandas kelio nuo namų. "Vagis turbūt naudojosi mano raktais nuo automobilio, bet mes neradome išlaužtų spynų ar išdaužytų langų savo namuose, todėl išlieka paslaptis, kaip jie gavo raktą. Tai didžiulė pamoka man - visada laikyti  "prie akių" savo automobilio raktus. Be Cobra Connex pavogtų transporto priemonių sekimo paslaugos, kuri buvo įdiegta mano automobilyje, nebūčiau automobilio niekada atgavęs." Pagal Cobra pavogtų automobilių duomenis, 75% atvejų yra pirmiausia pavagiami raktai. "Aš esu privilegijuotoje padėtyje, ir mano automobilis yra labai specifinis. Tokio pat automobilio modelio, būtų reikėję laukti apie aštuonis mėnesius, norint jį pakeisti. Esu dėkingas CobraTrak, komandai ir Metropolitan Police skyriui." sakė Rodas.

 

2012 vasaris. Serbijos SOC praneša.

Vasario 5 d 02:00,  buvo pavogtas prieš savininko namus stovėjęs AudiQ7. Deja, savininkas anksčiau paprašė savo SOC, išjungti paslaugą. Klientas susisiekė su Cobra SOC Novi Sad, paprašė reaktyvacijos paslaugos ir nedelsiant atnaujinti stebėjimą. Po to, kai operatorius aktyvavo sistemą, jis galėjo nustatyti transporto priemonės GPS padėtį. Automobilis buvo pastatytas aikštelėje. Skubių policijos veiksmų dėka vagys buvo suimti. Transporto priemonė buvo atlydėta į policiją, o vėliau perduota savininkui. Savininkas buvo labai patenkintas, kad SOC pavyko taip greitai atgauti transporto priemonę, gyrė paslaugų efektyvumą ir įvertino Cobra kokybės sistemą, Po to jis taip pat sumontavo Cobra Antitheft sistemą į savo transporto priemonę, kad būtų užtikrinta jo ramybė.

 

2012 spalis. Lietuvoje sugražintas automobilis BMW 5 per 40 min.

Automobilis su raktais dingo naktį viename iš vidurio Lietuvos miestų. Ryte savininkas pranešė apie vagystę ir G4S automobilį BMW netrukus rado Klaipėdoje. 

 

2012 kovo mėn. Lietuvoje pavogti ir sugražinti du nauji automobiliai

Vien tik 2012 m. kovo mėnesį Lietuvoje buvo pavogti du nauji automobiliai: BMW X5 Telšiuose ir Audi Q7 Plungėje.

šių automobilių savininkai ne veltui buvo įsigiję Cobra CONNEX paieškos sistemas. Saugos tarnyba G4S operatyviai gavo pavojaus signalą ir nustatė pavogtų automobilių buvimo vietą: BMW X5 rastas Klaipėdoje aikštelėje, o Audi paslėptas…

Abu automobiliai buvo sėkmingai surasti ir gražinti savininkams.

Vagys grobiu džiaugėsi tik pusvalandį

Sakoma, jog net geriausi sekliai neretai būna bejėgiai, jei pats prastai saugai savo turtą...
Štai kokia istorija nutiko vienam prisiekusiam, pavardės nepanorusiam viešinti BMW gerbėjui, kuris savo keturis ratus buvo palikęs Kaune, Šančių rajone esančio privataus namo kieme. „Atvykome pas draugus pavakaroti, o savo 2006 metų laidos BMW 530 pastatėme po langais. Prieš pat vidurnaktį vakarėlį sumanyta pratęsti klube". Namų šeimininkė apie pusę trijų nakties sugrįžo į namus, kuriuos rado ką tik nusiaubtus vagių. Iškvietusi policiją iškart informavo, kad kartu su šios šeimos brangesniais daiktais vagys nugvelbė ir BMW, nors jis ir buvo „užremtas“ kitų svečių automobiliu. Tačiau tai nesutrukdė ilgapirščiams, kurie kliuvinį išstūmė į gatvę, o suradę automobilio raktus, kurie buvo palikti pas namo šeimininkus, išrūko automobiliu. Nieko kito neliko, kaip apie vagystę skubiai informuoti saugos tarnybą, nes automobilyje buvo sumontuota „Cobra Connex“. Įsivaizduokite, kaip vakarėlis vėl nušvito pirmykštėmis spalvomis, kai saugos tarnyba pranešė, kad ieškomas BMW tūno per kelis kilometrus nuo vagystės vietos nutolusiame garažų masyve. Ten nuvykus buvo lygiai 3 val. po vidurnakčio. Beliko sulaukti ryto, kai gavę atitinkamą leidimą prie garažo budėję apsaugos tarnybos darbuotojai ir policininkai išlaužė duris ir sugrąžino automobilį.

 

PORSCHE CAYENNE surastas Ukrainoje per 4 valandas

Gruodžio 12 d., Ispanijos SOC informavo Cobra AT Ispanijos filialą apie Ispanijoje registruoto Porsche Cayenne Ukrainoje susigrąžinimą. Transporto priemonėje buvo įrengta originali "Porsche" transporto sekimo sistema. Pranešimas iš transporto priemonės savininko buvo gautas  11:12. Ispanijos SOC aktyvavo vagystės paieškos procedūrą ir nedelsiant lokalizavo transporto priemonę netoli parduotuvės Kijevo (Ukraina) centre. Jie perdavė pranešimą Rusijos kolegoms Maskvoje. Rusijos SOC informavo Ispanijos SOC, kad transporto priemonė buvo perimta ukrainiečių policijos ir sugrąžinta 15:09. Transporto priemonės susigrąžinimo laikas mažiau nei 4 valandas, dar kartą parodo, Cobra Connex veiksmingumą ir Cobra tinklo Europoje aprėptį.

 

AUDI A6 pavogtas Čekijoje ir surastas Lenkijoje per 30 min.

Gruodžio 11 d. Čekijos pilietis atvyko į Prahą groti vakariniame koncerte ir liko nakvoti viešbutyje. Kai prabudo ryte pastebėjo, kad jo automobilio rakteliai bei vairuotojo kortelė buvo pavogta ir kad jo Audi A6 dingo. Jis skubiai paskambino SOC ir pranešė apie  vagystę. 08:52 vagystės procedūra buvo pradėta Čekijos SOC. Automobilis buvo nedelsiant lokalizuotas Lenkijoje, už 5 valandų kelio ir 400 km nuo jo pradinės padėties. Lenkijos policija buvo informuota ir rado automobilį stovintį be jokių pažeidimų. Dėl puikaus bendradarbiavimo tarp Čekijos ir Lenkijos SOC, užtruko tik pusę valandos kad susigrąžinti automobilį!

 

Pavogtas Vokietijoje sunkvežimis rastas Lenkijoje

Vokietijos įmonė, gaminanti ekologišką maistą 15‘oje sunkvežimių šaldytuvų įrengė sistemą Cobra Connex. Vasario 11 d. 20:52  Vokietijos SOC gavo sabotažo pranešimą iš vieno įrenginio. Pulto operatorius paskambino klientui, šis patvirtino vagystės faktą. Sunkvežimis buvo lokalizuotas Lenkijoje. Tarptinklinio ryšio procedūra buvo aktyvuota taip, kad Lenkijos SOC galėtų perimti sekimo funkciją. Sistema buvo pažeista ir buvo neįmanoma tiksliai lokalizuoti sunkvežimio, bet jo pozicija buvo perduota Lenkijos policijai. Policija ieškojo sunkvežimio šioje vietoje, bet nerado. Maždaug 01:00 nustatyta nauja pozicija ir taip lokalizuotas sunkvežimis. Policija nusprendė palikti transporto priemonę kaip stovi, kad pabandyti sugauti vagis. Po pusės dienos jie sugebėjo suimti vagis ir nuvilko sunkvežimį į saugią vietą. Klientas buvo informuotas ir galėjo atgauti savo transporto priemonę.

 

Prancūzijos ministras atgavo savo automobilį AUDI A3

Kovo 3 d. klientas paskambino policijai  ir pranešė apie savo Audi A3 vagystę - automobilis naktį stovėjo priešais namus ir dingo. Policija susisiekė su SOC ir pranešė apie vagystę automobilio, kurio savininkas Prancūzijos vyriausybės ministras. Transporto priemonė greitai buvo lokalizuota ir aktyvuotas blokavimas. Per kelias minutes automobilis buvo rastas ir vėliau gražintas savininkui.

 

AUDI A4 pavogtas ir gražintas du kartus per du mėnesius

3 d. balandžio mėn. 04:00 Prancūzų kliento skambutis SOC pranešė, kad jo transporto priemonė buvo pavogta ... vėl! Prieš du mėnesius iki to pranešta apie apvogtą butą ir nuvarytą Audi S4 Prancūzijos pietuose.  Vasario mėn. transporto priemonė buvo lokalizuota, imobilizuota ir rasta netoli miesto. Antrą kartą maždaug tuo pačiu metu ryte buvo vėl pavogtas automobilis stovintis prieš savininko namus. Vagystės procedūra buvo pradėta, transporto priemonė vėl buvo lokalizuota, imobilizuota ir rasta tame pačiame mieste!

 

Prancūzas atgavo savo automobilį AUDI Q7 atostogų metu

Gegužės 1 d., Prancūzijos pilietis  Audi Q7 3.0 TDI V6 savininkas susisiekė su savo SOC ir pranešė, kad jo automobilis stovėjęs atostogų metu šalia namų netoli Valensijos Ispanijoje dingo. Tarptinkliniu ryšiu transporto priemonė Ispanijos SOC buvo lokalizuota ir imobilizuota Valensijoje.

 

PORSCHE CAYENNE pavogtas Belgijoje rastas Baltarusijoje

Birželio 12 d., klientas Belgijoje pranešė savo SOC apie vagystę. Grįžęs po atostogų nerado savo Porsche Cayenne. Vagystės procedūra buvo pradėta, ir automobilis buvo lokalizuotas Breste, Baltarusijoje. Belgijos policijos institucijų buvo susisiekta su Rusijos SOC atsakingomis tarnybomis. Jie pranešė, kad transporto priemonė buvo parduota, todėl reikėjo papildomų dokumentų. Reikėjo įrodyti, kad transporto priemonė buvo pavogta. Po reikiamų dokumentų pasikeitimo tarp Interpolo Belgijos ir Rusijos padalinių transporto priemonė buvo išieškota ir grąžinta savininkui.

 

TOYOTA CAMRY atgautas Malaizijoje

Birželio 12 d., Toyota Camry pagrobtas Subang mieste 12:10. Policijos ekipažo komanda buvo išsiųsta ir pradėjo sekti transporto priemonę. Automobilio numeris jau buvo pakeistas. SOC įjungė imobilizavimo režimą ir transporto priemonė sustojo. 3 įtariamieji buvo suimti.

 

AUDI TT ROADSTER gražinta salonui

Audi centras šiaurės Vakarų Anglija labai džiaugėsi, kad jie sumontavo Cobra Connex savo Audi TT Rodster demonstraciniame automobilyje. Ji buvo atimta iš vienos jų darbuotojų vieną vakarą labai gerai organizuotos nusikaltėlių gaujos. Jie pasekė transporto priemonę ir privertė moterį darbuotoją išlipti iš automobilio bei nuvažiavo dideliu greičiu. Apie vagystę pranešė Audi centro vyresnysis vadovas. Cobra SOC centras greitai pranešė policijai, kurie iš karto nusiuntė patrulinį automobilį į vietą. Policija pakėlė sraigtasparnį su infraraudonųjų spindulių kameromis. Per porą valandų automobilis buvo surastas. Vagys buvo sulaikyti ir dabar laukia teismo. TT Roadster gražintas į Audi centrą.

 

BENTLEY automobilis pavogtas netikro pirkėjo


Spalio 26 d., Cobra SOC gavo pranešimą iš Bentley platinimo tinklo atstovo Italijoje, apie didelės vertės Continental GT vagystę ir patvirtinimą, kad apie vagystę buvo pranešta policijai. SOC nedelsiant pradėjo įgyvendinti sekimo procedūrą ir rado transporto priemonę Milano gatvėse, kur parametrai rodė, kad transporto priemonė randasi pastato viduje. Policija buvo vietoje po 10 min, gatvėje kur daug garažų ir patikslino, kad jie negali įeiti į garažus be leidimo. Cobra SOC toliau vykdė sekimą, kol Policija laukė orderio, kad transporto priemonė nebūtų perkelta nusikaltėlių į kitą vietą. Tokiu būdu, jie galėjo įspėti Policijos ekipažą iš karto, jei tik automobilis pajudės. Po kelių valandų Policija pranešė, kad transporto priemonė surasta nepažeista. Bentley atstovas patvirtino, kad policija leido jiems pasiimti transporto priemonę.

 

BMW X5 gražintas po 6 savaičių

Kuriozinis atvejis: Lapkričio 13 klientas paskambino į Clifford Electronics (Anglija) ir paprašė informacijos apie savo BMW X5. Transporto priemonė buvo pavogta su raktais spalio 4 d. Klientas  prisiminė kad automobilyje buvo Cobra automobilio sekimo sistema kai draudikas pareikalavo draudimo liudijimo sertifikato. Vagystės procedūra buvo nedelsiant pradėta SOC ir jie surado automobilį nepaisant to, kad transporto priemonė buvo pavogta daugiau nei prieš 6 savaites. SOC stebėjo transporto priemonės judėjimą ir pranešė policijai. Lapkričio 16 automobilis buvo grąžintas klientui.

Kontaktai