Programėlė MyConnectedCar

Klauskite
Grįžti atgal

Connex naujiena - galimybė stebėti savo automobilį tiesiog išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Naudodamiesi MyConnectedCar programėle, klientai gali gauti informaciją apie savo automobilį ir valdyti saugumo funkcijas nuotoliniu būdu. MyConnectedCar suteikia lengvą ir patogią prieigą prie informacijos apie transporto priemones. Galite matyti transporto priemonės buvimo vietą realiu laiku, maršrutą kaip nuvykti iki automobilio, sutarties ir vartotojo duomenis.


Trumpas programėlės MyConnectedCar aprašymas (LT)  

Pilnas programėlės MyConnectedCar aprašymas (EN)      

 

DĖMESIO ! Programėlės veikimo galimybės priklauso nuo pasirinkto profilio !


 

  

 

 

Nuotolinio valdymo ir saugumo funkcijos priklauso nuo pasirinktos paslaugos ir sumontuotos įrangos:

Pagrindinės funkcijos:

  • SOS skambučiai: Vagystė/Pagalba/SOS balso skambučiai
  • Automobilio radimas: Ši funkcija leidžia jums rasti savo automobilį ir gauti informaciją apie jo būseną realiu laiku. Jūs taip pat galite gauti maršrutą, kaip nuvykti iki savo automobilio, iš vietos, kurioje dabar esate.*

     *Perduodamų duomenų kiekis yra ribotas.

  • Specialūs režimai: Ši funkcija jums įjungti garažo ar transportavimo režimą, jei jūsų automobilis yra remontuojamas arba transportuojamas, pvz. kelte. Tai leidžia išvengti klaidingų perspėjimų ir pranešimų.
  • Kelių transporto priemonių valdymas: Jeigu turite daugiau nei vieną automobilyje, kuriame įrengta Cobra Connex paieškos sistema, jūs galite naudotis šia funkcija valdyti automobilius ir gauti informaciją apie juos.
     

Papildomos funkcijos (priklausomai nuo sumontuotos įrangos ir automobilio modelio):
 

  • Variklio blokavimas: Ši funkcija gali būti naudojama jeigu norite sutrukdyti užvesti automobilio variklį.
  • Sistemos išjungimas: gali būti naudojamas norit užvesti variklį, nesukeliant sistemos suveikimo, jeigu vairuotojo kortelė buvo pamiršta arba sulūžo.
  • Greičio limitas: Nustatykite savo automobilio greičio limitą ir kiekvieną kartą, kai greitis viršijamas, gausite įspėjimą.
  • Geofence: Nustatykite ribas žemėlapyje, pavyzdžiui aplink savo namą, ir jei jūsų automobilis palieka arba atvyksta į nustatytą zoną, gausite pranešimą.

Programėle suderinama su iOS ir Android operacinėmis sistemomis

 

   

 


 

Kontaktai