Kodėl verta rinktis CONNEX ?

Klauskite
Grįžti atgal

Pranešame, jog stabdomas automobilių apsaugos sistemos „Cobra Connex" veikimas Rusijoje ir Baltarusijoje. Tai reiškia, kad šiose šalyse Jūsų automobilis (net jei sutartis pasirašyta Lietuvoje ar kitoje ES šalyje) nebus apsaugotas: nevykdoma automobilio sekimo paslauga ir nebendradarbiaujama su vietos saugos tarnybomis (SOC centrais) įvykus vagystei.

 

 • Tai aukštos kokybės įrenginys pagamintas pagal transporto priemonių gamintojų reikalavimus ir rekomendacijas (vienas iš pavyzdžių - kad nenaudojant transporto priemonės ilgesnį laiką, sistema neiškrautų akumuliatoriaus).
 • Efektyvumo vertinimo klasė PIMOT PRF (profesinė) – suteikianti transporto priemonių draudimo nuolaidą nuo vagysčių, pavyzdžiui, išduotas panašus vertinimas JK Thatcham (5 kategorija, aukščiausia iš galimų, NSAI Airijoje ar Olandijos TNO)
 • Paslaugų spektras -  48 Europos šalys (įskaitant Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Turkiją ir kt.). Visur nedelsiant vykdoma intervencija transporto priemonės vagystės atveju. Jokia kita kompanija nėra pajėgi imtis veiksmų per tokį trumpą laiką.
 • Kiti įtaisai gali patikrinti transporto priemonės buvimo vietą visoje Europoje, bet nėra subjektų, kurie galėtų jas remti, negali atlikti intervencijos per kelias sekundes nuo pavojaus signalo atsiradimo (trūksta infrastruktūros, kuri tai leistų). Connex sistemos operatoriai iš stebėjimo centro (SOC) gali stebėti transporto priemonės poziciją elektronininiuose skaitmeniniuose žemėlapiuose ir savo vietos kalba perteikti informaciją vietos policijai apie pavogtą transporto priemonę (taip išvengiama kalbos klaidų). Taigi, tai yra efektyviausias būdas rasti pavogtą transporto priemonę, nepriklausomai nuo teritorijos kur tai įvyko.
 • Servisas teikiamas visoje Europoje. Nors Cobra produktai yra kokybiški ir ilgaamžiai, mūsų klientai gali gauti paramą visoje Europoje .
 • Jokių papildomų mokesčių, pavyzdžiui: už aktyvaciją, roamingą užsienyje (kas gali sudaryti ženklią sumą).
 • Vienkartinis mokestis sutarties pasirašymo metu, be papildomų išlaidų apskaitai ir aptarnavimui kas mėnesį. Kaina siūlo daug platesnį funkcionalumą.
 • Visos prietaiso funkcijos kaip standartas. Jei klientas nori pirkti tokią įrangą, atviroje rinkoje ji turi būti papildyta papildomais moduliais -  imobilaizeris, vairuotojo kortelė ir t.t.. Visuose didžiausiuose  Lietuvos miestuose šios įrangos montavimo darbus atliks ir papildomus modulius pasiūlys “ALTAS“ servisai.
 • Prietaisas yra aukščiausios kokybės. Kam pirkti ir montuoti transporto priemonėje abejotinos kokybės produktus, kurie gali padaryti daugiau žalos nei naudos, jei prietaisas dėl gedimo neveiks. COBRA produktai, kaip jau minėta, pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu.
 • Savikontrolės darbo rėžimai - siunčia SMS pavojaus atvejais. SMS informacija apie baterijos būklę bei trumpoji tekstinė žinutė, jei prietaisas nebuvo tinkamai atlikęs periodinės automatinės bandymo procedūros.
 • Aukšta paslaugų kokybė - 24 valandų per parą stebėjimo paslauga, kurią teikia licencijuota transporto priemonių, asmenų apsaugos įmonė, veikianti daugelį metų, garantuoja profesionalumą ir saugą.
 • Prietaise įdiegta SIM kortelė leidžia maksimaliai išnaudoti bet kurį GSM tinklą. Tai reiškia, jog įtaisas turi beveik 100% aprėptį visoje Europoje, naudoja visų mobiliojo ryšio operatorių tinklus bet kurioje teritorijoje.


Norėdami gauti daugiau informacijos ar asmeninį apsaugos sistemos pasiūlymą prašome susisiekite su mumis

Kontaktai