CONNEX produktas

Klauskite
Grįžti atgal

Pranešame, jog stabdomas automobilių apsaugos sistemos „Cobra Connex" veikimas Rusijoje ir Baltarusijoje. Tai reiškia, kad šiose šalyse Jūsų automobilis (net jei sutartis pasirašyta Lietuvoje ar kitoje ES šalyje) nebus apsaugotas: nevykdoma automobilio sekimo paslauga ir nebendradarbiaujama su vietos saugos tarnybomis (SOC centrais) įvykus vagystei.

 

Automobilio lokalizacijos ir pavogtų transporto priemonių radimo (SVR - Stolen Vehicle Recovery Service) paslauga Connex, dėl sumontuoto GPS modulio, įgalina laiku nustatyti vagystę ir pradėti transporto priemonės paiešką (10 metrų tikslumu).

 

Tuo pačiu metu informacija apie transporto priemonės buvimo vietą ir kitus sistemos parametrus perduodama 24 valandas per parą į stebėjimo (SOC) centrą.

 

Visi prietaisai buvo sukurti Connex, išbandyti ir įgyvendinti laikantis transporto priemonių gamintojų reikalavimų.

 

Cobra Connex minimaliai jungiasi prie automobilio elektros tinklo, o tai reiškia, kad praktiškai tai neinvazinis transporto priemonės apsaugos sistemos montavimo būdas.

 

Mažas Connex prietaisų elektros energijos sunaudojimas nesukelia išsikrovusios automobilio akumuliatoriaus baterijos problemos.

 

Sistema turi būtinus patvirtinimus ir pažymėjimus leidžiančius prekybą atitinkamose rinkose.

 

šis produktas taip pat atitinka ES direktyvas ir reglamentus, atitinkanka EK reikalavimus.

 

Connex taip pat yra išbandytas ir patvirtintas automobilių pramonės instituto, kuris klasifikavo prietaisą suteikiant jam PRF (profesinę) klasę.

 

Klientas įdiegęs savo transporto priemonėje Connex prietaisą, turi teisę į savo transporto priemonės draudimo poliso nuolaidą.

 


Norėdami gauti daugiau informacijos ar asmeninį apsaugos sistemos pasiūlymą prašome susisiekite su mumis

 

Kontaktai