CONNEX paslauga

Klauskite
Grįžti atgal

Pranešame, jog stabdomas automobilių apsaugos sistemos „Cobra Connex" veikimas Rusijoje ir Baltarusijoje. Tai reiškia, kad šiose šalyse Jūsų automobilis (net jei sutartis pasirašyta Lietuvoje ar kitoje ES šalyje) nebus apsaugotas: nevykdoma automobilio sekimo paslauga ir nebendradarbiaujama su vietos saugos tarnybomis (SOC centrais) įvykus vagystei.

 

Kadangi Jums Jūsų automobilis yra unikalus ir vertingas, tai natūralu, kad Jūs norite jį apsisaugoti nuo vagystės.

Vietos nustatymo ir pavogtų transporto priemonių radimo (SVR - Stolen Vehicle Recovery Service) paslauga, kurią siūlo UAB „Altas“ ir Cobra, yra pakankamai sudėtingas sprendimas šiandienos automobilių vagims.


Tinklo stebėjimo centras (SOC - Secure Operating Centre)

Su naujausiomis technologijomis Jūsų automobilis yra stebimas visur, kur esate.
Stebėjimo centrai (SOC) dislokuoti visoje Europoje ir už jos ribų, glaudžiai bendradarbiauja teikdami integruotą klientų aptarnavimą, neapribotą nacionalinių sienų.

 

Unikali procedūra vadinama “ Tarptinklinis ryšys“

Situacijoje, kliento patvirtintoje kaip transporto priemonės vagystė, nesvarbu, kurioje Europos šalyje ir kokiu laiku, dieną ar naktį, SOC nedelsiant pradeda tarptinklinio ryšio procedūras.

Pradėjus procedūrą "Tarptinklinis ryšys", sistema užtikrina atsakingam operatoriui už automobilio stebėjimą greitą prieigą prie skaitmeninių žemėlapių. Taigi, operatorius SOC gali nedelsdamas nustatyti transporto priemonės buvimo vietą ir pranešti vietos policijai jos padėtį.

 

Kaip veikia Connex?

24/7/365 tarnyba
Aukštos kvalifikacijos darbuotojai SOC dirba non-stop, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus, siekdami užtikrinti Jūsų turto saugumą.

 

Kai Jūsų automobilis pavagiamas, pradedamas procesas nustatantis transporto priemonės buvimo vietą. Patikimas ryšys su vietos policija ar apsaugos tarnybomis stipriai padidina tikimybę greitai surasti ir gražinti savininkui pavogtą automobilį.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos ar asmeninį apsaugos sistemos pasiūlymą prašome susisiekite su mumis.

 

Kontaktai