Automobilių lokalizacijos sistema COBRA CONNEX

Klauskite
Grįžti atgal

Pranešame, jog stabdomas automobilių apsaugos sistemos „Cobra Connex" veikimas Rusijoje ir Baltarusijoje. Tai reiškia, kad šiose šalyse Jūsų automobilis (net jei sutartis pasirašyta Lietuvoje ar kitoje ES šalyje) nebus apsaugotas: nevykdoma automobilio sekimo paslauga ir nebendradarbiaujama su vietos saugos tarnybomis (SOC centrais) įvykus vagystei.

 

Bendrovė Cobra Automotive Technologies yra žinoma pasaulinė automobilių lokalizacijos ir pavogtų transporto priemonių suradimo srities lyderė (SVR - Stolen Vehicle Recovery Service).

 

Visoje Europoje veikianti infrastruktūra ir platus stebėjimo centrų (SOC) tinklas, užtikrina aukščiausio lygio saugumą sekant transporto priemonės judėjimą.

 

Automobilio lokalizacijos ir pavogtų transporto priemonių radimo (SVR - Stolen Vehicle Recovery Service) paslaugą papildo siūlomos Cobra grupės signalizacijos sistemos.

 

Automobilio lokalizacijos ir pavogtų transporto priemonių radimo (SVR - Stolen Vehicle Recovery Service) paslauga - tai taip vadinamas sprendimas „po vagystės“. Šios paslaugos tikslas apima rizikos, susijusios su vis dažniau pasitaikančios automobilio raktelių vagystėmis, sumažinimą.

 

Cobra – padėties vietos nustatymo sistemų tiekėjas tokiems automobilių gamintojams, kaip: "Audi AG, Bentley Motors Ltd, SpA Ferrari, Lamborghini SpA, Maserati SpA, Nissan Europoje, Porsche AG, Renault SA ir Infiniti Europoje.

 

Connex sistema buvo patikrinta pagrindinių Europos mokslinių tyrimų institutų: ACA, Assuralia, Centro Zaragoza, FCA, NSAI, Thatcham, TNO ir PIMOT (Automotive Industry institute).


Norėdami gauti daugiau informacijos ar asmeninį apsaugos sistemos pasiūlymą prašome susisiekite su mumis

Kontaktai