Navigacija

Auto navigacija yra neatsiejama šiuolaikinio automobilio dalis. Automobilinės navigacijos sistemos suteikia vairuotojui galimybę nevaržomai keliauti bet kurioje pasaulio šalyje ir lengvai pasiekti jam reikiamą tikslą. Naudotis tradiciniais kelių žemėlapiais užima daugiau laiko, o juose pateikiama informacija ne visuomet patenkina varuotojo poreikius.

Turėdami savo automobilyje navigacinę sistemą Jūs kur kas greičiau ir paprasčiau pasieksite Jums reikiamą vietą bet kurioje Lietuvos, Europos ar net pasaulio vietoje. Automobilių navigacija ne tik nukreips Jus tiesiausiu ir greičiausiu keliu, padės Jums sutaupyti laiko ir kuro, bet ir maloniu balsu Jums praneš apie mašruto pasikelitimus ir nukreips Jus artimiausiu keliu Jūsų tikslo link.

Auto navigacijos duomenys yra nuolat atnaujinami tam, kad vairuotojai galėtų vadovautis pačia naujausia informacija, kuri padėtų jiems greičiau ir paprasčiau pasiekti jų kelionės tikslą. Taip pat, įsigiję navigaciją savo automobiliui Jūs būsite tikri, jog visuomet nuvyksite ten kur Jums reikia, nesvarbu kur bebūtumėte.

Keliaujant svetimoje šalyje Jums nereikės mėginti išsiaiškinti nežinoma kalba parašytų kelio ženklų ar klausti kelio gatvės praeivių – viską ko Jums reikia rasite naudodamiesi auto navigacija. Viskas ką Jums reikia padaryti tai nurodyti savo kelionės tikslą ir navigacija iškart Jums pateiks greičiausią ir artimiausią kelionės maršrutą.

Be to, automobilio navigacinė sistema gali būti naudojama ir kaip garso bei vaizdo grotuvas, ją taip pat galima naudoti tekstinių dokumentų bei nuotraukų peržiūrai. Jų vidinė atmintis siekia iki 4 GB, o ekrano įstižainė net iki 18 centimetrų.

Pirkdami navigaciją savo automobiliui pas mus Jūs galėsite pasirinkti net iš keletos garsiausių pasaulio auto navigacijos gamintojų siūlomų produktų su naujausiais net 42 pasaulio šalių žemėlapiais. Mūsų siūlomos navigacijos priemonės yra pritaikytos Jūsų poreikiams, todėl jose yra įdiegtas tiek angliškas tiek ir lietuviškas meniu bei balso pranešimai lietuvių bei anglų kalbomis.

Navigacija MODECOM SX

Navigacija MODECOM SX

Navigacinė sistema Modecom Fre Way SX. Platus 5" spalvotas ekranas....

Multimedijos įrenginys : MID001

Multimedijos įrenginys : MID001

Šiuolaikinis MID001 - daugialypės terpės prietaisas, su įrengtu 7 colių...