Laisvų rankų įranga

UAB Altas, atstovaujantis pasaulyje pirmaujančią automobilių laisvų rakų įrangos gamintoja Parrot, prekiauja ir montuoja tik kokybiškas ir aukščiausius standartus atitinkančias laisvų rankų įrangos sistemas. Laisvų rankų įranga, tai neatsiejamas automobilio atributas – bendraukite su artimaisiais, draugais ar verslo partneriais telefonu automobilyje nevaržydami savęs, atvykite į bet kurią UAB Altas atstovybę ir išsirinkite tinkamiausią laisvų rankų įrangą Jūsų automobiliui.

Mūsų salonuose Jūs rasite ypač platų laisvų rankų įrangos pasirinkimą. Priklausomai nuo Jūsų telefono aparato ir asmeninių pageidavimų Alto specialistai patars ir padės išsirinkti geriausią ir Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkančią laisvų rankų įrangą. Nesvarbu ar naudojatės išmaniuoju ar įprastu mobiliuoju telefonu, ar Jūsų automobilyje įdiegta moderni audio ar video sistema, mūsų atstovybėse Jūs rasite platų laisvų rankų įrangos automobiliams pasirinkimą, atitinkantį kiekvieno vairuotojo poreikius.

UAB Altas yra oficialus laisvų rankų įrangos gamintojo Parrot atstovas Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti ypač platų šios kompanijos produkcijos pasirinkimą. Mūsų siūlomos sistemos yra ypač funkcionalios, tad įsigiję laisvų rankų įrangą ir prie jos prijungę savo išmanųjį telefoną, Jūs galėsite ne tik nevaržomai bendrauti su savo draugais bei artimaisiais vairuodami automobilį, bet ir naudotis telefone įdiegta automobilio navigacine sistema, patogiai valdyti savo mobilųjį telefoną, mėgautis puikia garso kokybe, bei naudotis daugybe kitų šios laisvų rankų įrangos teikiamų galimybių.

Tačiau net jei nesinaudojate išmaniuoju telefonu, įsigiję Parrot lasivų rankų įrangą automobiliui, Jūs galėsite naudotis visais jos privalumais – aukščiausios kokybės laisvų rankų įranga automobilyje sumažins triukšmą, panaikins aidą, pokalbio metu išjungs automobilio garso aparatūrą, sinchronizuos telefono užrašų knygelę ir leis Jums naudotis net ne vienu, o keliais mobiliaisiais telefonais tuo pačiu metu.

Ieškote laisvų rankų įrangos, kuria galėtumėte naudotis važiuodami motociklu? Atvykite į UAB Altas atstovybę ir mes Jums pasiūlysime pasaulyje pirmaujančios laisvų rankų įrangos gamintojos Parrot įrangą, kurios dėka galėsite bendrauti telefonu vairuodami motociklą. Mūsų salonuose Jūs rasite viską, ko reikia norint saugiai ir patogiai bendrauti mobiliuoju telefonu vairuojant bet kurią transporto priemonę.