Garso aparatūra

Altas – Lietuvoje pirmaujanti automobilių garso ir apsaugos sistemų paradvimo ir diegimo paslaugų įmonė siūlo Jums didžiausią automobilių garso sistemų ir garso aparatūros pasirinkimą visoje Lietuvoje. Tik pas mus Jūs rasite ypač didelį garso sistemų ir aparatūros pasirinkimą bei galėsite išsirinkti geriausių pasaulio gamintojų magnetolas, garsiakalbius, automobilių multimedijos įrenginius, stiprintuvus, žemo dažnio garsiakalbius ir kitą reikiamą įrangą.

Apsilankę mūsų salonuose Jūs galėsite įsigyti aukščiausios kokybės pasaulyje pripažintų gamintojų Clarion ir Kenwood automobilių garso bei vaizdo techniką. Taip pat Jūs galėsite pasirinkti iš daugelio mūsų siūlomų automagnetolų, DVD ir multimedijos grotuvų, garso stiprintuvų, vaizdo ekranu, automobilių navigacinės įrangos, garsiakalbių, garso kolonėlių, žemų dažnių garsiakalbių, jungiamūjų laidų bei įvairių priedų.

Platus automobilių garso ir vaizdo aparatūros pasirinkimas leis kiekvienam automobilio savininkui išsirinkti jam tinkamiausią įrangą, o mūsų specialistai ją sumontuos Jūsų automobilyje. UAB Altas darbjuotojai taip pat padės Jums išsirinkti labiausiai Jūsų automobiliui tinkančia garso aparatūrą ir suteiks profesionalias konsultacijas visais Jums rūpimais garso bei vaizdo įrangos klausimais.

Altas prekiauja tik aukščiausios kokybės ir tik pasaulyje pripažintų automobilių garso ir vaizdo technikos gamintijų – Kenwood ir Clarion aparatūra. Įsigijus ir sumontavus automobilių garso aparatrūrą pas mus, Altas garantuoja geros kokybės garsą Jūsų automobilyje.

Atvykę pas mus Jūs rasite labai platų garso aparatūros pasirinkimą – nuo paprasto grotuvo iki USB ir Bluetooth technoligijoms pritaikytos automagnetolos ir kitos garso technikos. Taip pat galėsite įsigyti automobilių multimedijos įrenginių su DVD grotuvu, autonavigacija, televizija ir kitais priedais. UAB Altas atstovybėse rasite ir gausų automobilinių garsiakalbių, kolonėlių, žemo dažnio garsiakalbių bei stiprintuvų pasirinkimą.

Aukštos kokybės garso aparatūra Jūsų automobilyje garantuoja kokybišką garsą sklindantį iš Jūsų audio ar video grotuvo – Altas Jums siūlo tik geriausios kokybės ir aukščiausius reikalavimus atitinkančią garso ir vaizdo aparatūrą Jūsu automobilyje už geriausią kainą. Mūsų specialistai užtikrina, kad įsigiję automobilių garso aparatūrą pas mus galėsite mėgautis geriausios kokybės garsu savo automobilyje.