Automobilių apsaugos sistemos

UAB Altas parduoda ir montuoja tik pačias pažangiausias ir aukščiausios kokybės automobilių apsaugos sistemas bei signalizacijas. Jūsų automobilyje įdiegta geriausių apsaugos sistemų gamintojų pasaulyje produkcija garantuos patikimą transporto priemonės apsaugą. Altas Jums pasiūlys viską nuo automobilio signalizacijos iki prie GSM tinklo pajungtos apsaugos sistemos pranešančios Jums apie automobilio būklę mobiliuoju telefonu.

Pas mus galite įsigyti tiek užsienio kompanijų tiek ir Lietuvoje gaminamas įvairių lygių automobilių apsaugos sistemas. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų, draudimo bendrovių reikalavimų bei finansinių galimybių Altas Jums pasiūlys labiausiai Jums tinkamą automobilio apsaugos sistemą ar signalizaciją ir ją sumontuos Jūsų automobilyje.

Jūsų automobilyje montuojama apsaugos sistema gali skirtis dėl įvairių priežasčių – ar automobilyje yra įdiegta centrinio užrakto sistema, ar automobilio savininkas pageidauja papildomų apsaugos funkcijų, tokių kaip imobilaizeris, apsauga nuo atviro grobimo, automatinis langų ir liuko uždarymas, ultragarso jutiklis, apsaugos sistemos atminties funkcija ir kt. Priklausomai nuo automobilio savininko norų ir pageidavimų Altas specilistai gali pasiūlyti ypač platų apsaugos sistemų pasirinkimą.

Populiariausia apsaugos priemonė – automobilių signalizacijos. Altas siūlo platų spektrą automobilių signalizacijų, atliekančių įvairias transporto priemonių apsaugos funkcijas ir vykdančių skirtingas vagysčių prevencijos programas. Priklausomai nuo automobilio savininko pageidavimų UAB Altas specialistai gali sumontuoti pačias įvairiausias apsaugos sistemas nuo paprastos signalizacijos iki kompleksinės automobilio apsaugos – paieškos sistemos. Vienas pažangiausių transporto priemonių apsaugos būdų – ypač patikimos automobilių sekimo ir paieškos sistemos, garantuojančios efektyvią automobilio apsaugą visoje Europoje ir NVS šalyse. Šias apsaugos sistemas galite įsigyti tik UAB Altas atstovybėse.

Dauguma mūsų siūlomų apsaugos sistemų atitinka aukčiausius apsaugos reikalavimus, o jose įdiegtos papildomos apsaugos priemonės įskaitant automobilio centrinį užraktą, vidinio degimo blokavimo funkciją, avarinį išjungimą kodu, ultragarso jutiklį, neuždarytų durų indikaciją, imobilaizerį ir kitas naudingas apsaugos funkcijas.

Altas prekiauja ir montuoja rik aukčiausios kokybės ir visus automobilių apsaugos standartus ir reikalavimus atitinkančiomis apsaugos sistemomis ir signalizacijomis. Tik pas mus įsigiję automobilio apsaugos sistemą galėsite jaustis visiškai užtikrinti dėl savo transporto priemonės saugumo.

ALT-Security CAN 500

ALT-Security CAN 500

Automobilinė signalizacija ALT-SECURITY CAN - tai signalizacijų serijos...

ALT-SECURITY 300R

ALT-SECURITY 300R

Adaptyvinė automobilių signalizacija

Apsaugos sistema: Cobra 3868

Apsaugos sistema: Cobra 3868

Adaptyvinė apsaugos signalizacija

Apsaugos sistema: Cobra 3863

Apsaugos sistema: Cobra 3863

Adaptyvinė apsaugos signalizacija

Radix 4TK

Radix 4TK

Pultelinė automobilių signalizacija

Apsaugos sistema: Cobra G198

Apsaugos sistema: Cobra G198

Pultelinė apsaugos sistema

Apsaugos sistema: Cobra G196

Apsaugos sistema: Cobra G196

Pultelinė automobilio apsaugos signalizacija

Apsaugos sistema: Cobra G193

Apsaugos sistema: Cobra G193

Pultelinė apsaugos sistema