Apsaugos sistemos

UAB Altas siūlo tik pačias pažangiausias automobilių apsaugos sistemas, signalizacijas, imobilaizerius, naujausias automobilių žymėjimo ir jų sekimo bei paieškos sistemas, transporto priemonių draudimo konsultacijas – su visomis aukščiausios kokybės automobilių apsaugos paslaugomis galite susipažinti mūsų svetainėje bei atvykę Altas atstovybes. Įsigyjant automobilių apsaugos sistemas Altas suteiks kokybės garantiją ir užtikrins, kad Jūsų autimobilis bus visuomet saugus.

Altas Jums siūlo visą apsaugos sistemų paketą – pas mus galite įsigyti viską nuo automobilio signalizacijos iki kompleksinės jo paieškos sistemos. Altas apsaugos sistemomis, imobilaizeriais bei signalizacijomis ne tik prekiauja, tačiau jas ir montuoja. Apslainkę pas mus is įsigiję apsaugos sistemą galėsite iškart ją įsidiegti savo automobilyje.

Vis dėlto, norint kuo geriau apsaugoti savo automobilį nuo vagystės ar kitų galimų nuostolių vien signalizacijos nepakanka, todėl Altas siūlo ir kitas automobilių apsaugos sistemas. Alto specialistai greitai ir kokybiškai atlieka automobilių žymėjimą, kuris padeda Jūsų automobilį identifikuoti bet kurioje pasaulio vietoje.

Žymint automobilį net keliose gerai matomose vietose yra išgraviruojami aštuoni paskutiniai automobilio kėbulo numerio ženklai, kurių neįmanoma visiškai pašalinti. Automobilio vagystės atveju Altas prisiima visišką atsakomybę už šios apsaugos sistemos kokybę ir įsipareigoja Jums sumokėti tris kartus didesnę kompensaciją nuo sutartyje numatytos sumos, jei Jūsų automobilis nebus surastas per metus.

Dar viena patikima apsaugos sistema – imobilaizeris. Imobilaizerio dėka tik automobilio savininkas žino kaip veikia ši apsaugos sistema, todėl Jūsų transporto priemonė yra apsaugota nuo atviros vagystės. Mūsų salonuose taip pat galite įsigyti ir pažangiausias automobilių paieškos bei sekimo sistemas, kurios padeda greitai surasti pavogtus automobilius bet kurioje pasaulio vietoje.

Altas taip pat siūlo platų automobilių signalizacijų pasirinkimą – nuo paprastos signalizacijos iki dvipusio ryšio apsaugos sistemos tiesiogiai susietos su Jūsų mobiliuoju telefonu ir nuolat informuojančios Jus apie automobilio buvimo vietą. Kompetetingi ir patyrę Alto konsiltantai ne tik padės Jums išsirinkti automobilio apsaugos sistemą, bet ir informuos apie draudimo kompanijų reikalavimus apsaugos sistemoms ir paaiškins kurios apsaugos sistemos geriausiai apsaugos Jūsų automobilį.